KONST / Litografier / Litografi 7986205

nr 798 6205

Richard Ryan

(f. 1974), Sverige

Litografi, Rickard Ryan, 206/350, signerad, motivets mått: 62x47

Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 17 december 2012
kl 17:22:54

12/12 00:52:44 1      Vinnande bud

Richard Ryan

Läs mer om Richard Ryan